Catan: Scenariusz Ropa z Catanu - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Catan: Scenariusz Ropa z Catanu - Gryplanszowe24.pl - sklep

Catan: Scenariusz Ropa z Catanu

14,63 zł

Eureka! Na wyspie Catan odkryto złoża ropy naftowej. Najwspanialsi inżynierowie znaleźli sposoby na użycie tego cennego surowca do usprawnienia produkcji, wykorzystując go zarówno do produkcji innych zasobów, jak i do rozbudowy miast do metropolii. Zapasy ropy są jednak ograniczone, a jej użycie nie jest obojętne dla środowiska.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Eureka! Na wyspie Catan odkryto złoża ropy naftowej. Najwspanialsi inżynierowie znaleźli sposoby na użycie tego cennego surowca do usprawnienia produkcji, wykorzystując go zarówno do produkcji innych zasobów, jak i do rozbudowy miast do metropolii. Zapasy ropy są jednak ograniczone, a jej użycie nie jest obojętne dla środowiska. Przetwarzanie ropy powoduje powstawanie zanieczyszczeń oraz emisję gazów cieplarnianych powodujących zmiany klimatyczne, z którymi wiąże się ryzyko zalania obszarów nabrzeżnych i kolosalnej katastrofy. Po odkryciu ropy na wyspie, jej mieszkańcy stają przed trudnym wyborem – czy wspólne dobro jest na tyle istotne, aby ograniczyć użycie ropy, czy też wyścig do zwycięstwa jest na tyle ważny, aby zaryzykować zniszczenie wyspy? Zdecydujcie sami!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Catan (Osadnicy z Catanu).

Zawartość pudełka:

- 21 żetonów Ropy - 6 żetonów Metropolii - 4 żetony pól naftowych - 1 znacznik Obrońcy Środowiska - 7 żetonów punktów zwycięstwa - 1 tor katastrofy ze znacznikiem katastrofy

Galakta
PS180
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 3 do 4
Wiek graczy
od 12 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902259201700

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.