Osadnicy z catanu - kupcy i barbarzyńcy - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Osadnicy z catanu - kupcy i barbarzyńcy - Gryplanszowe24.pl - sklep

Catan (Osadnicy z catanu) - kupcy i barbarzyńcy

137,32 zł

Wyspa jest zagrożona przez ataki bezwzględnych barbarzyńców. Czy staniesz na wysokości zadania i obronisz świat Swojej ulubionej planszówki przed zagładą? Dodatek do wspaniałej strategiczno-ekonomicznej gry planszowej "Osadnicy z Catanu".

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!

Przed wami nowe przygody!

Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Catan (Osadnicy z Catanu).

Zawartość pudełka:

- 138 pionków (24 rycerzy, 12 mostów, 4 wozy, 36 barbarzyńców) - 40 monet (25 o wartości 1, 15 o wartości 5) - 22 wielbłądy  - 117 kart  - 3 arkusze żetonów - 1 kostka

Galakta
PS171
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 3 do 4
Wiek graczy
od 10 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902259201267

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.