Strona główna

Podkategorie

 • Planszowe

  Prezentujemy Państwu zbiór najlepszych gier planszowych, wydanych na rynku polskim w ciągu ostatnich lat. Każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Gry z klasyczną planszą, hybrydy łączące mechanikę planszówki i karcianki, wreszcie planszówki oparte o figurkowe gry bitewne. Popularne tytuły europejskie (eurogry) i te zaawansowane typu ameritrash, dla koneserów systemów takich jak Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny czy Dungeons&Dragons.

 • Karciane

  Czasy, gdy karty do gry kojarzone były jedynie z pokerem dla dorosłych i Czarnym Piotrusiem dla dzieci odchodzą do lamusa. Zapraszamy do cudownego świata karcianek, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Karciane gry strategiczne i przygodowe dla lubiących główkować, wspaniałe gry imprezowe by wyzwolić eksplozje śmiechu, koopereacyjne i logiczne, by wspólnymi siłami sprostać wyzwaniu i wreszcie towarzyskie gry dla dużej liczby osób, w których blef i przyjęta taktyka okażą się kluczem do zwycięstwa w gronie.

 • Dla najmłodszych

  Bez przemocy i bez agresji - taka maksyma przyświecała nam przy wyborze gier do kategorii dla najmłodszych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby znalazły się tu najlepsze pozycje. Takie, przy których będziecie się świetnie bawić w gronie rodziny, a dzieciaki będą mogły przy okazji ćwiczyć spostrzegawczość, pamięć i edukować się. Planszówki to także idealna odskocznia od gier video i tableta, okazja do wspólnego spędzania czasu przy domowym stole. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a także mnóstwo propozycji, które są idealnym pomysłem na urodzinowy bądź świąteczny prezent!

 • Pozostałe

  W tej kategorii znajdziecie Państwo pozycje, które niekoniecznie używają kart i planszy, lecz jak najbardziej wpisują się w poczet gier bez prądu. Gry kościane, te klasyczne i wariacje na temat. Gry figurkowe dla zapalonych kolekcjonerów, amatorów modelarstwa i militariów. Wreszcie klasyczne szachy - najlepsza gra strategiczna wszechczasów, ćwicząca umysł i zdolności taktycznego planowania i przewidywania ruchów przeciwnika.

 • Akcesoria

  Coś dla kolekcjonerów - protektory i pudełka do kart i akcesoriów. Jeśli zbierasz gry, a Twoja półka zapełnia się coraz nowszymi tytułami, zadbaj o to by zachowały się one w jak najlepszym stanie, przez jak najdłuższy czas. Protektory na karty podsiadamy we wszystkich możłiwych rozmiarah, w tym najpopularniejsze rozmiary classic, standard CCG i oversized największych producentów takich jak Fantasy Flight Games, Ultra-Pro, Rebel czy Mayday.

 • Inne

  W naszej ofercie znajdziecie nie tylko gry planszowe, karciane i figurkowe, ale także książeczki i wydawnictwa edukacyjne, w tym książeczki dla dzieci oraz audiobooki.

 • Promocja Star Wars X-Wing

  Promocja gry Star Wars X-Wing.

 • Wypożyczalnia

  Zapraszamy do naszej Wypożyczalni Gier. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą sprawdzić konkretny tytuł jeszcze przed zakupem lub zastanawiają się nad prezentem dla siebie i swoich bliskich. Jeśli rozważasz kolejny zakup do swojej kolekcji, nasza Wypożyczalnia Gier będzie idealną opcją dla Ciebie.

  Koszt wypożyczenia jest podany w cenniku poniżej, w czterech kategoriach cenowych A, B, C i D. Dodatkowo, każdemu klientowi, który zdecyduje się na takie wypożyczenie, proponujemy jednorazowy rabat, naliczany w momencie zakupu nowego egzemplarza sklepowego danej gry.

  GRUPA CENOWA KOSZT
  WYPOŻYCZENIA
  3 / 7 DNI
  KAUCJA OPŁATA ZA DODATKOWY DZIEŃ RABAT NA ZAKUPY
  A 5 / 10 PLN 50 PLN 2 PLN 5 PLN
  B 10 / 20 PLN 100 PLN 3 PLN 10 PLN
  C 15 / 30 PLN 150 PLN 4 PLN 15 PLN
  D 20 / 40 PLN 200 PLN 5 PLN 20 PLN

  Regulamin wypożyczalni

Aktywne filtry