Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Tokaido (edycja polska) - Gryplanszowe24.pl - sklep

Tokaido (edycja polska)

135,69 zł

Tokaido to elegancka i przyjemna rodzinna gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców pokonujących legendarną Drogę Wschodniego Morza. Na trasie z Tokio do Edo znajdują się rozmaite przystanki, które będziemy odwiedzali w kolejnych rundach. Wchodzenie na poszczególne pola zapewni nam karty, a każdy ich rodzaj dostarczy nam punkty według innego schematu. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Podróż tysiąca cudów

Witaj na legendarnej Drodze Wschodniego Morza – Tokaido, łączącej Tokio i Edo. Zrób pierwszy krok i rozpocznij niespieszną podróż po dawnej Japonii, w czasie której będziesz podziwiać wyjątkowe panoramy, zbierać cenne pamiątki, korzystać ze spokoju gorących źródeł i odkrywać kulinarne rozkosze. Bądź cierpliwy, delektuj się doznaniami i zbieraj doświadczenia, które zostaną z Tobą na zawsze.

Tokaido to elegancka i przyjemna rodzinna gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców pokonujących legendarną Drogę Wschodniego Morza. Na trasie z Tokio do Edo znajdują się rozmaite przystanki, które będziemy odwiedzali w kolejnych rundach. Wchodzenie na poszczególne pola zapewni nam karty, a każdy ich rodzaj dostarczy nam punkty według innego schematu. 

Na czym to polega?

- Podczas zabawy gracze wcielają się w podróżników. Każdy z nich posiada inną liczbę monet i unikatową zdolność, która ma go wspierać podczas rozgrywki. 

- W kolejnych turach gracze będą poruszali się po mapie, umieszczając pionek na wybranym przez siebie polu i rozpatrując jego efekt. 

- Gra nie ma sztywnego podziału na tury: porusza się zawsze ten gracz, którego pionek jest ostatni. Oznacza to, że odbiegając za daleko, na przykład by zdobyć wyjątkowo cenną kartę, pozostawiamy innym możliwość wykonania kilku akcji z rzędu. 

- Każde z odwiedzanych pól zapewnia nam jakiś rodzaj kart: w sklepach wymieniamy monety na przedmioty, w kapliczkach składamy ofiarę by zyskać przychylność bóstw, a podziwianie krajobrazów pozwala nam kompletować elementy panoramy. 

- Zwycięży osoba, która po dotarciu do ostatniej gospody będzie miała najwięcej punktów zgromadzonych z różnych zestawów kart.

Dlaczego pokochasz tę grę?

- To nowe wydanie popularnej gry rodzinnej, która przyciąga wzrok minimalistyczną okładką i eleganckim stylem graficznym, a jednocześnie zapewnia prostą i ciekawą zabawę.

- Zasady Tokaido są bardzo łatwe do opanowania – większość z nich sprowadza się do różnych sposobów punktowania poszczególnych rodzajów kart. Dzięki temu gra świetnie nadaje się na początek przygody z planszówkami.

- Każdy z wędrowców, w których możemy się wcielić, ma swój własny bonus, który może nam pomóc w nakreśleniu odpowiedniej strategii. Wypróbowanie różnych opcji pozwala nauczyć się różnych sposobów patrzenia na tę samą grę.

Zawartość:

- plansza
- 5 pionków podróżników
- 5 znaczników punktacji
- 5 żetonów bagażu
- 50 Monet
- 10 dużych kart podróżników
- 12 kart gorących źródeł
- 60 kart panoram
- 25 kart posiłków
- 24 karty pamiątek
- 14 kart spotkań
- 7 kart osiągnięć

Rebel
PS4873
2 Przedmioty

Opis

Ilość graczy
od 2 do 5
Wiek graczy
od 8 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902650616950
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.