Wioska - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Wioska - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Wioska - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Wioska - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Wioska - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Wioska - Gryplanszowe24.pl - sklep

Wioska

196,67 zł

Wioska to gra kafelkowa, w której gracze starają się jak najmocniej rozwinąć gospodarkę i infrastrukturę swojej osady. Wznosząc nowe budowle, z których każdy gracz będzie mógł skorzystać, otrzymują możliwość wytwarzania surowców, przetwarzania ich, zdobywania złota i przede wszystkim realizowania dostaw, aby wspólnie wybudować centralny punkt wioski - kościół. W rozbudowie pomogą wam mieszkańcy, chętnie wykonujący prace w dostępnych budowlach, a także osły, które dostarczą surowce nawet w najodleglejsze miejsca. Kafelki, z których powstanie wioska, mają nieregularne kształty i nie tworzą stałej siatki, dzięki czemu Wasza osada zawsze będzie wyglądać inaczej!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Wioska to gra kafelkowa, w której gracze starają się jak najmocniej rozwinąć gospodarkę i infrastrukturę swojej osady. Wznosząc nowe budowle, z których każdy gracz będzie mógł skorzystać, otrzymują możliwość wytwarzania surowców, przetwarzania ich, zdobywania złota i przede wszystkim realizowania dostaw, aby wspólnie wybudować centralny punkt wioski - kościół. W rozbudowie pomogą wam mieszkańcy, chętnie wykonujący prace w dostępnych budowlach, a także osły, które dostarczą surowce nawet w najodleglejsze miejsca. Kafelki, z których powstanie wioska, mają nieregularne kształty i nie tworzą stałej siatki, dzięki czemu Wasza osada zawsze będzie wyglądać inaczej!

W Waszej wiosce brakuje kościoła!

Wioska to średniozaawansowana rywalizacyjna gra o budowaniu osady, w której gracze przekształcą swoją skromną wioskę w tętniące życiem miasteczko. Kto z Was otrzyma zaszczyt nadania mu nazwy, kiedy zostanie ukończona budowa kościoła? Możecie zdobywać punkty na wiele sposobów: dostarczając surowce do kościoła, wznosząc budowle, sprzedając na targu, budując drogi, przetwarzając surowce, osiągając kamienie milowe i zdobywając nagrody, a także tworząc silną sieć dostaw. Wszystko to przybliży cię do zostania najhojniejszym ofiarodawcą i zwycięstwa!

Zawartość pudełka:

- 32 kafelki budowli
- 6 części kościoła
- 16 mieszkańców
- 24 osły
- 20 dróg
- 24 znaczniki gracza
- 32 znaczniki przetworzonych surowców
- 18 znaczników podstawowych surowców
- 30 złotych monet
- 24 flagi
- 12 kafelków sprzedaży
- 9 kafelków kamieni milowych i nagród
- 1 plansza punktacji
- 1 worek
- 1 żeton pierwszego gracza
- 1 instrukcja
- zestaw elementów do trybu solo (instrukcja, kafelek akcji solo, kafelek przysługi, 5 żetonów akcji)
- 1 scenariusz wprowadzający

Galakta
PS5236
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 1 do 4
Wiek graczy
od 14 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902259207313
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.