Alias: Kobiety vs Mężczyźni - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Alias: Kobiety vs Mężczyźni - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Alias: Kobiety vs Mężczyźni - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Alias: Kobiety vs Mężczyźni - Gryplanszowe24.pl - sklep

Alias: Kobiety vs Mężczyźni

94,23 zł

Wykorzystaj swoją wiedzę i poczucie humoru żeby naprowadzić drużynę na odpowiednie tory... skojarzeń. Alias: Kobiety vs Mężczyźni stawia przeciwko sobie dwie grupy graczy, którzy będą się ścigać w tłumaczenie słów ze zbioru wyrażeń typowo męskich lub damskich. Żeby nie było za łatwo - Panie dostają do wytłumaczenia słowa męskie, a Panowie - damskie :)

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Wykorzystaj swoją wiedzę i poczucie humoru żeby naprowadzić drużynę na odpowiednie tory... skojarzeń. Alias: Kobiety vs Mężczyźni stawia przeciwko sobie dwie grupy graczy, którzy będą się ścigać w tłumaczenie słów ze zbioru wyrażeń typowo męskich (Rzut rożny? Spartańskie Warunki?) lub damskich (Paweł Małaszyński? Kolor Turkusowy?). Żeby nie było za łatwo - Panie dostają do wytłumaczenia słowa męskie, a Panowie - damskie :)

ALIAS to zabawna gra o wyrazach, w której podstawowa zasada brzmi “inaczej mówiąc”. Celem jest objaśnienie, zanim przesypie się piasek w klepsydrze, jak najwięcej haseł z kart, za pomocą synonimów, przeciwieństw i podpowiedzi.

Za każde odgadnięte hasło pionek przesuwa się do przodu na planszy, a drużyna która szybciej dotrze do mety zwycięża! Brzmi prosto ale czas działa na twoją niekorzyść…

Jak dobrze znasz świat płci przeciwnej? A może nie znasz go wcale, ale jesteś mistrzem w naprowadzaniu "na około"? Przekonaj się sam (a raczej w grupie od 4 graczy w nieskończoność!)!

Zawartość pudełka:
- 400 kart z 2400 hasłami
- klepsydra
- 2 pionki
- zasady
- kod do wersji mobilnej gry Alias Mobile

Tactic
PS49
2 Przedmioty

Opis

Ilość graczy
od 4
Wiek graczy
od 15 lat
Czas rozgrywki
do 60 min.
Waga
1 kg

Specyficzne kody

EAN13
6416739537030
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.