MikroMakro: Miejski poker  - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • MikroMakro: Miejski poker  - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • MikroMakro: Miejski poker  - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • MikroMakro: Miejski poker  - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • MikroMakro: Miejski poker  - Gryplanszowe24.pl - sklep

MikroMakro: Miejski poker

105,61 zł

MikroMakro: Miejski poker to kontynuacja gry MikroMakro: Na tropie zbrodni. Pierwsza część stała się międzynarodowym bestsellerem - sprzedano ponad 500 000 kopii w 31 językach.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Jeszcze więcej zbrodni w miasteczku zbrodni

Witajcie w cichym, acz opanowanym przez kryminalistów miasteczku. Mroczne sekrety, podstępne kradzieże i zabójstwa są tu na porządku dziennym. Lokalna policja przestała panować nad sytuacją i dramatycznie potrzebuje waszej pomocy!

MikroMakro: Miejski poker to kontynuacja gry MikroMakro: Na tropie zbrodni. Pierwsza część stała się międzynarodowym bestsellerem - sprzedano ponad 500 000 kopii w 31 językach.

W MikroMakro: Miejski poker można grać niezależnie od pierwszej części, ale niektóre spośród zebranych tu szesnastu śledztw nawiązują do wcześniejszych historii. Gracze ponownie odwiedzą czarno-białe miasteczko pełne niewyjaśnionych zbrodni. Nowe sprawy są trudniejsze, bardziej wyrafinowane i momentami jeszcze bardziej kryminalne. Każda sprawa oznaczona jest specjalnym symbolem, pozwalającym ocenić rodzicom, czy treść jest odpowiednia do grania z ich dziećmi.

MikroMakro to gra kooperacyjna. Będziecie wspólnie rozwiązywać sprawy kryminalne, dociekać motywów, szukać dowodów i skazywać winowajców. Bystre oko przyda się wam nie mniej niż przenikliwy umysł. Przed wami kawał detektywistycznej roboty!

Zawartość:

- 1 duży plan miasta 75 x 110 cm
- 120 kart (16 spraw kryminalnych)
- 1 szkło powiększające
- 1 instrukcja
- 16 kopert na sprawy

PS4627
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 1 do 4
Wiek graczy
od 10 lat

Specyficzne kody

EAN13
787790605096
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.