Tytus, Romek i A'Tomek - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Tytus, Romek i A'Tomek - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Tytus, Romek i A'Tomek - Gryplanszowe24.pl - sklep

Tytus, Romek i A'Tomek

56,02 zł

Każdy gracz stara się stworzyć jak najciekawsze komiksy z udziałem bohaterów, postaci, pojazdów i stworów wymyślonych przez Papcia Chmiela. Za pomocą debilarów licytuje cenne elementy komiksu. Skończone komiksy nagradzane są kokosami o różnej wartości punktowej. Gracze otrzymują też punktowane ordery za specjalne osiągnięcia. Wygra gracz, który na koniec gry zdobędzie najwięcej punktów.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Każdy gracz stara się stworzyć jak najciekawsze komiksy z udziałem bohaterów, postaci, pojazdów i stworów wymyślonych przez Papcia Chmiela. Za pomocą debilarów licytuje cenne elementy komiksu (takie jak Rozalia i wannolot, Tytus i profesor Talent, karbulot i duszek). Skończone komiksy nagradzane są kokosami o różnej wartości punktowej. Gracze otrzymują też punktowane ordery za specjalne osiągnięcia (np. za najlepszy komiks). Wygra gracz, który na koniec gry zdobędzie najwięcej punktów.

Gra spodoba się wszystkim fanom Tytusa – w wieku od 8 do 108 lat! Ciekawe reguły zapewnią dobrą zabawę także tym graczom, którzy nie znają komiksu.

Egmont
PS2076
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 2 do 5
Wiek graczy
od 8 lat
Czas rozgrywki
do 60 min.

Specyficzne kody

EAN13
5908215006129
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.