• Obecnie brak na stanie
Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ghost Stories - Gryplanszowe24.pl - sklep

Ghost Stories (druga edycja)

141,38 zł

Wielu poległo kładąc kres rządom Wu-Fenga, Władcy Dziewięciu Piekieł. Urna zawierająca jego prochy została pochowana na cmentarzu w niewielkiej wiosce w Środkowym Cesarstwie. Lata mijały, a przeklęte dziedzictwo popadło w zapomnienie pośród żywych. Ukryty w głębiach piekieł Wu-Feng nie zapomniał niczego.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Wielu poległo kładąc kres rządom Wu-Fenga, Władcy Dziewięciu Piekieł. Urna zawierająca jego prochy została pochowana na cmentarzu w niewielkiej wiosce w Środkowym Cesarstwie. Lata mijały, a przeklęte dziedzictwo popadło w zapomnienie pośród żywych. Ukryty w głębiach piekieł Wu-Feng nie zapomniał niczego. Niestrudzone poszukiwania w końcu doprowadziły go do miejsca, gdzie ukryto urnę. Cień jego poprzedniej inkarnacji już rozciąga się nad wieśniakami, nieświadomymi grożącego im niebezpieczeństwa.

Na szczęście Fat-Si (kapłani taoistyczni) trzymają straż, strzegąc granicy pomiędzy światami żywych i umarłych. Uzbrojeni w odwagę, wiarę i moce, spróbują odesłać reinkarnację Wu-Fenga z powrotem do piekła.

Ghost Stories to gra kooperacyjna. Gracze jako drużyna grają przeciwko grze. Spotka ich wspólne zwycięstwo bądź razem poniosą porażkę. W Ghost Stories można grać na czterech poziomach trudności: Początkowym, Normalnym, Koszmarnym i Piekielnym.

Dlaczego zachwyci Cię ta gra?

- Wspaniała, klimatyczna szata graficzna szybko wprowadzi Cię w nastrój obleganej przez duchy chińskiej wioski. Każda karta jest warta uwagi również dzięki prezentacji widziadeł znanych nie z europejskich podań i legend, ale z chińskiej kultury.

 

- Gra jest prawdziwie kooperacyjna. Trzeba ustalać który z graczy co zrobi, jak wykorzysta swoje moce, jak korzystać z możliwości jakie daje wioska oraz kto wyegzorcyzmuje jakiego ducha. Tylko wspólne działanie pozwoli Wam dotrwać do spotkania z Wu-Fengiem i odpowiednio się do niego przygotować!

 

- Dzięki 8 dostępnym postaciom, dużej liczbie możliwych duchów i prostemu mechanizmowi ich wykładania oraz kilku dostępnym inkarnacjom Wu-Fenga każda rozgrywka będzie się znacząco różniła od poprzedniej. A jeśli to za mało - możecie przenieść rozgrywkę na kolejny poziom trudności! Na najwyższych gra jest piekielnie trudna.

 

- Fakt iż gra nie zawiera żadnych elementów językowych i w całości opiera się na ikonkach sprawia, że rozgrywka przebiega płynnie.

Czym różni się druga edycja od pierwszej edycji?

Instrukcją - ta została na nowo przeredagowana, poprawiono w niej stylistykę i interpunkcję, co pozwala jeszcze łatwiej zapoznać się z zasadami i szybko zasiąść do gry. Mechanika i zawartość pozostała niezmieniona.

Nasz unboxing:

Zawartość pudełka:

- 4 plansze graczy - 9 żetonów wioski - 3 kości Tao - 1 specjalna kość Tao - 1 kość Klątwy - 55 karty Duchów (niebieskie) - 10 kart inkarnacji Wu-Fenga (czerwone) - 20 znaczników Tao - 20 znaczników Czi - 4 figurki Taoistów - 4 znaczniki Jin-Jang - 8 figurek Duchów - 2 figurki Buddy - 1 znacznik Nieaktywnych Tao - 1 znacznik Osłabiającej Mantry (zwój) - 4 znaczniki Nieaktywnej Mocy - 3 znaczniki Neutralnej Mocy - 1 instrukcja - 2 karty pomocy - 1 karta do zapisywania wyników rozgrywek

Rebel
PS1898

Opis

Ilość graczy
od 1 do 4
Wiek graczy
od 14 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902650610989
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.