Eldritch Horror: Krainy Snów - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Eldritch Horror: Krainy Snów - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Eldritch Horror: Krainy Snów - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Eldritch Horror: Krainy Snów - Gryplanszowe24.pl - sklep

Eldritch Horror: Krainy Snów

163,33 zł

Odkąd niezwykły świat zaczął przesączać się do tej rzeczywistości, mają miejsce coraz dziwniejsze rzeczy. Ludzi nęka w snach atramentowoczarna ciemność, która bezszelestnie rozpełza się po nieboskłonie. Niektórzy zapadają w głęboki sen, z którego już nigdy się nie budzą. Struktura rzeczywistości i prawa rządzące tym światem chwieją się jak domek z kart. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Odkąd niezwykły świat zaczął przesączać się do tej rzeczywistości, mają miejsce coraz dziwniejsze rzeczy. Ludzi nęka w snach atramentowoczarna ciemność, która bezszelestnie rozpełza się po nieboskłonie. Niektórzy zapadają w głęboki sen, z którego już nigdy się nie budzą. Struktura rzeczywistości i prawa rządzące tym światem chwieją się jak domek z kart. Tylko ty i niewielka grupka dzielnych towarzyszy stoicie pomiędzy ludzkością a nieskończoną pustką.

Rozszerzenie Krainy Snów wprowadza do gry dodatkową planszę Krain Snów i otwiera dziwne portale (?), łączące świat przebudzonych z niezwykłymi miejscami. Do grona bohaterów dołączy ośmiu nowych badaczy oraz nieustraszeni sprzymierzeńcy, jak tajemniczy Randolph Carter, i razem bronić będą naszego świata przed narastającym zagrożeniem. Pojawią się również nowe, wypaczające umysł zaklęcia, budzące grozę talenty i zmieniające rzeczywistość artefakty, które pomogą wam w starciu z potęgą Przedwiecznych. Zejdźcie po schodach snu do Zaczarowanego Lasu i wyruszcie na wyprawę do niesamowitego wymiaru Krain Snów!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Eldritch Horror: Przedwieczna Groza (edycja polska).

Zawartość pudełka:

- 1 Game Board - 1 Rulebook - 8 Investigator Sheets - 2 Ancient One Sheets - 24 Mythos Cards - 32 Location Encounter Cards - 48 Research Encounter Cards - 6 Other World Encounter Cards - 6 Dream-Quest Encounter Cards - 24 Special Encounter Cards - 12 Mystery Cards - 8 Adventure Cards - 6 Prelude Cards - 4 Artifact Cards - 16 Asset Cards - 19 Condition Cards - 12 Spell Cards - 25 Unique Asset Cards - 4 Round Overview Cards - 11 Monster Tokens - 7 Clue Tokens - 12 Focus Tokens - 3 Gate Tokens - 1 Adventure Token - 3 Dream Portal Tokens - 1 Dream-Quest Token - 4 Heatlh and Sanity Tokens - 8 Investigator Tokens - 8 Plastic Stands
Galakta
PS1855
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 1 do 8
Wiek graczy
od 14 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902259203728
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.