DREWNIANA GRA MASTERMIND - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • DREWNIANA GRA MASTERMIND - Gryplanszowe24.pl - sklep

DREWNIANA GRA MASTERMIND

90,16 zł

Master logic to odmiana kultowej gry dla dwóch osób. Polega na odgadywaniu kolorowego kodu ułożonego przez drugiego gracza.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Master logic to odmiana kultowej gry dla dwóch osób. Polega na odgadywaniu kolorowego kodu ułożonego przez drugiego gracza. Olbrzymią zaletą jest tak naprawdę brak granic wiekowych. Producent zaleca zabawkę dla dzieci od lat 7 w górę. Trochę młodsi też mogą spróbować swoich sił z tą ciekawą i niełatwą grą. To z kolei powoduje, że i dorośli chętnie będą się bawić z pociechami, a przy okazji będzie to znakomita podróż w przeszłość, kiedy ta gra była bardzo popularna. Proponowany produkt wyróżnia się solidnością wykonania i pięknymi żywymi kolorami, które dodatkowo zachęcą dzieci do częstszej zabawy.

Skrócony opis zasad gry:

Jeden gracz ukrywa kolorowy kod, a drugi ma za zadanie go odgadnąć. Jako podpowiedź obok propozycji właściwego kodu gracz ustawia pionki w kolorze białym, gdy gracz odgadł kolor, ale nie w tym położeniu gdzie powinnien być lub w kolorze czarnym gdy odgadł właściwie i kolor i położenie pionka. Dla utrudnienia pionki białe i czarne ustawiane są w dowolnej kolejności. Gracz odgaduje właściwy kod wyciągając wnioski z podpowiedzi. Uwaga! Gra uzależnia i dostarcza mnóstwo dobrej zabawy.

Zawartość pudełka:

- drewniana podstawa z otworami (wymiary podstawy 21 x 12 cm)
- 12 drewnianych pionków w kolorze pomarańczowym, czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim
- 20 drewnianych pionków w kolorze czarnym i białym.

PS3315
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
2
Wiek graczy
od 7 lat

Specyficzne kody

EAN13
4013594567084
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.