Małe epickie wyprawy  - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Małe epickie wyprawy  - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Małe epickie wyprawy  - Gryplanszowe24.pl - sklep

Małe epickie wyprawy

108,05 zł

Małe Epickie Wyprawy to klasyczna gra opowiadająca o baśniowej krainie najechanej przez siły zła. Jak bywa w takich opowieściach, by zaradzić nieszczęściu, potrzebni są odważni i szlachetni bohaterowie... w których wcielicie się właśnie Wy! To rywalizacyjna gra, w której każdy z graczy przejmuje kontrolę nad drużyną złożoną z 3 bohaterów, którzy podróżując po świecie, będą walczyć z goblinami, uczyć się zaklęć, wykonywać zadania i gromadzić potężne, magiczne przedmioty!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Niegdyś spokojne życie elfów zostało w jednej chwili przemienione w koszmar, gdy otwarty został portal do królestwa goblinów. Nikczemne stworzenia zaczęły demolować wioski i wszystko, co napotkały na swojej drodze. Jako bohaterowie musicie poprowadzić bezbronne elfy w walce, przywracając pokój i sprawiedliwość. Są na to dwa sposoby - możecie spróbować zamknąć portal lub wybić wszystkie gobliny. Obie strategie niosą za sobą specyficzne zalety i wyzwania. Myślcie szybko, bo niedługo nie będzie czego ratować…

Małe Epickie Wyprawy to klasyczna gra opowiadająca o baśniowej krainie najechanej przez siły zła. Jak bywa w takich opowieściach, by zaradzić nieszczęściu, potrzebni są odważni i szlachetni bohaterowie... w których wcielicie się właśnie Wy! To rywalizacyjna gra, w której każdy z graczy przejmuje kontrolę nad drużyną złożoną z 3 bohaterów, którzy podróżując po świecie, będą walczyć z goblinami, uczyć się zaklęć, wykonywać zadania i gromadzić potężne, magiczne przedmioty!

Zawartość pudełka:

- 12 figurek bohaterów
- 24 przedmioty wyposażenia
- 5 kości
- 4 karty graczy
- 17 kart mapy
- 24 karty misji
- magiczna karta
- karta rundy
- 5 kart ruchu
- 4 karty przygód
- 16 żetonów goblinów
- 8 żetonów zdrowia/mocy
- 8 znaczników "maksimum"
- 4 żetony zaklęć
- żeton pierwszego gracza
- stojak na przedmioty
- instrukcja

Galakta
PS5194
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 1 do 4
Wiek graczy
od 14 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902259207412
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.