• Obecnie brak na stanie
Małe epickie podziemia - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Małe epickie podziemia - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Małe epickie podziemia - Gryplanszowe24.pl - sklep

Małe epickie podziemia

107,24 zł

W Małych epickich podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Małe epickie podziemia to kooperacyjny dungeon crawler dla 1-4 graczy gotowych przemierzyć podziemia fantastycznego świata Aughmoore.

W Małych epickich podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.

Rozgrywka dzieli się na dwa akty: podziemia oraz bossa. W obu gracze muszą przemierzać modularną, zmieniającą się przy każdej rozgrywce planszę i ścigać się z przygasającym w każdej turze światłem pochodni. Gdy ta całkiem zgaśnie, nasi herosi będą na zawsze zagubieni w ciemnościach.

Po sprawdzeniu całego podziemia, oczyszczeniu go ze sługusów i odnalezieniu wejścia do leża, gracze muszą stoczyć wymagającą potyczkę z Bossem. Każdy Boss posiada wyjątkowe zdolności i leże o unikatowym środowisku, ułatwiającym lub utrudniającym walkę w zależności od wykorzystanych umiejętności i pozycji, z jakiej atakuje bohater.

Zawartość pudełka:

- 8 figurek bohaterów
- 25 drewnianych elementów
- 13 drewnianych znaczników
- 4 kości
- 28 kart podziemi
- 26 kart łupów
- 14 kart zaklęć
- 6 kart goblinów
- 8 kart sługusów
- 8 arkuszy bohaterów
- 6 arkuszy Bossów
- 1 arkusz pochodni
- 1 instrukcja

Galakta
PS4883

Opis

Ilość graczy
od 1 do 4
Wiek graczy
od 14 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902259206552
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.