Bloodborne: Gra karciana - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Bloodborne: Gra karciana - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Bloodborne: Gra karciana - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Bloodborne: Gra karciana - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Bloodborne: Gra karciana - Gryplanszowe24.pl - sklep

Bloodborne: Gra karciana

104,80 zł

Wiele lat temu w przeklętym mieście Yharnam dokonano smutnego odkrycia. Za pomocą posługi krwi można uleczyć każdą przypadłość. Jednak ceną za tą leczniczą moc okazuje się inna straszna choroba, przekształcająca mieszkańców w potworne monstra. Teraz, w Noc Łowów, do miasta przybywasz Ty.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Witaj w domu, Tropicielu. Krew Yharnam Cię wzywa. Możesz sądzić, że to jedynie zły sen, ale jej klątwa wielce ciąży nam wszystkim...

Wiele lat temu w przeklętym mieście Yharnam dokonano smutnego odkrycia. Za pomocą posługi krwi można uleczyć każdą przypadłość. Jednak ceną za tą leczniczą moc okazuje się inna straszna choroba, przekształcająca mieszkańców w potworne monstra. Teraz, w Noc Łowów, do miasta przybywasz Ty. Wspomagany mocą Kielicha, wraz z innymi tropicielami, zstąpisz w czeluście Lochu Kielicha, w którym staniecie oko w oko z jego przerażającymi bossami. Lecz ostatecznie jeden z Was zgromadzi dość krwi, by wyrwać się na wolność.

W Bloodborne: grze karcianej każdy z tropicieli w tajemnicy przed innymi wybiera swoją strategię na daną walkę. Czy uderzysz, aby zdobyć krew? Będziesz sabotował wysiłki innych? A może wycofasz się do bezpiecznego schronienia snu tropiciela, by zabezpieczyć zdobyte tętnienie krwi i wzmocnić się przed następną walką?

Jeśli chcesz wygrać w tej grze pełnej strachu i podstępu, potrzebna Ci będzie przemyślana strategia, bezwględność w spiskowaniu i nerwy ze stali!

Nasz unboxing:Zawartość pudełka:
- 87 kart
- 5 plansz tropicieli
- 5 liczników żyć
- 75 żetonów tętnień krwi
- 16 tekturowych żetonów
- 3 unikalne kości przeciwników

PS1962
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 3 do 5
Wiek graczy
od 14 lat
Czas rozgrywki
do 60 min.
Waga
1,1 kg
Wysokość
25 cm
Szerokość
25 cm
Głębokość
6 cm
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.