Ganimedes  - Gryplanszowe24.pl - sklep
search
  • Ganimedes  - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ganimedes  - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ganimedes  - Gryplanszowe24.pl - sklep
  • Ganimedes  - Gryplanszowe24.pl - sklep

Ganimedes

103,98 zł

Ganimedes to dynamiczna gra o kosmicznej ekspansji, w której będziemy musieli umiejętnie korzystać z dostępnych możliwości, dobierając najodpowiedniejsze z kart. To one pozwolą nam rekrutować ochotników i wysyłać ich w kolejne etapy podróży. Co więcej, odpowiednio zestawione, będą nam zapewniały kaskadowe efekty, które pozwolą nam jeszcze szybciej zapełniać kosmiczne promy!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Wysyłka w ciągu 24h.

 

Czas na zwrot to 14 dni kalendarzowych. Wymagany jest dowód zakupu.

Kolonizacja kosmosu właśnie się rozpoczyna!

Stań na czele korporacji specjalizującej się w lotach kosmicznych i wysyłaj kolonizatorów na odległe planety. Rekrutuj ochotników z różnych branż, za pomocą wahadłowców transportuj ich do specjalnej bazy, a następnie grupuj na promach kolonizacyjnych, które rozlokują ich po całej galaktyce. Nie zapomnij o dbaniu o swoją reputację, a błyskawicznie wyprzedzisz konkurencję!

Ganimedes to dynamiczna gra o kosmicznej ekspansji, w której będziemy musieli umiejętnie korzystać z dostępnych możliwości, dobierając najodpowiedniejsze z kart. To one pozwolą nam rekrutować ochotników i wysyłać ich w kolejne etapy podróży. Co więcej, odpowiednio zestawione, będą nam zapewniały kaskadowe efekty, które pozwolą nam jeszcze szybciej zapełniać kosmiczne promy!

Na czym to polega?

Każdy z graczy wciela się w przedstawiciela korporacji zajmującej się wysyłaniem kolonizatorów na niezbadane planety galaktyki. W korporacjach poszukiwani są kolonizatorzy z różnych branż, reprezentowani przez różne kolory pionków. 

W swojej turze aktywny gracz musi wykonać 1 z 3 akcji:

- Wybór płytki kolonizatora, który pozwala rekrutować ochotników. Grupowanie płytek tego samego typu mnoży ich efekty.

- Użycie karty wahadłowca w celu przemieszczenia kolonizatorów między Ziemią a Marsem lub między Marsem a Ganimedesem. 

- Odrzucenie płytek kolonizatorów i wykonanie akcji podstawowych takich jak rekrutowanie ochotników, wymienianie ich lub podnoszenie swojego poziomu reputacji. 

Karty wahadłowców, a także zbieranie odpowiednich zestawów, mają swoje efekty wpływające na siebie i przybliżające nas do zwycięstwa. Gra kończy się w momencie, gdy komuś uda się wysłać w kosmos 4. prom lub gdy wyczerpie się talia wahadłowców. Zwycięża osoba z najwyższą liczbą punktów.

Dlaczego pokochasz tę grę?

- Rozgrywka w Ganimedesa stanowi ekscytujący wyścig o to, kto szybciej i sprawniej dostarczy podróżnych do celu. O zwycięstwie zadecydują punkty, ale presja czasu jest odczuwalna podczas rozgrywki.

- Zasady gry są bardzo proste - w swojej turze wybieramy właściwie spośród 3 akcji - a jednak każda decyzja jest bardzo istotna i przynosi bezpośrednie konsekwencje dla strategii.

- Ze względu na to, że efekty kart i kafelków kumulują się, ważne jest dobieranie ich w odpowiedni sposób. 

Zawartość:

- 52 pionki kolonizatorów
- 4 znaczniki reputacji
- 30 płytek kolonizatorów
- 90 kart wahadłowców i promów kolonizacyjnych
- 4 plansze graczy
- instrukcja

Rebel
PS4610
1 Przedmiot

Opis

Ilość graczy
od 2 do 4
Wiek graczy
od 14 lat

Specyficzne kody

EAN13
5902650616578
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.